Restaurace

Naše restaurace nabízí pravidelně polední menu. Dále nabízíme kvalitní čepované pivo na hladinku a veškerý náš sortiment servírujeme ve 100 % kvalitě. Můžete si být jisti, že veškeré pokrmy, které u nás ochutnáte, jsou výhradně z naší výroby. Objednávky do naší kuchyně jsou k dispozici do 20:00 hodin.

Salónek

Oddělený prostor restaurace s 36ti místy k sezení. V tomto prostoru se nachází dětský koutek, který zpříjemní Vaše posezení u nás v restauraci s malými neposedy. Tento prostor je velmi hojně využívaný na menší oslavy, svatby, firemní večírky, smuteční hostiny, atd. Salónek jsme schopni rezervovat i při menším počtu lidí. 

Sál

V případě zájmu můžeme zajistit pronájem sálu, který má kapacitu 300 míst k sezení. Restaurace U Větráka zde pořádá koncerty, více naleznete na našem webu. Dále jsou zde pořádány různé plesy, které jsou pořádány místními organizacemi. Všechny tyto akce jsme schopni zajistit dle Vašich požadavků včetně občerstvení v podobě obědového meny případě rautu nebo jiné. V případě zájmu nás neváhejte kontakovat na telefoním čísle +420 605 260 727. Máme zkušenosti s velkým množstvím svateb, večírků, koncertů a galavečerů.

Terasa

Terasa se nachází před vchodem restaurace. V letním období je hojně využívána a rádi Vás náš milý personál obslouží. Kapacita terasy je cca 50 míst k sezení.